ABUSE HOLD

Osobně jsem ve svém životě zažila několik forem zneužívání a když jsem viděla, jak to ovlivňuje můj život, snažila jsem se použít různé léčebné techniky. Některé se zpočátku zdály být účinné, ale po čase jsem začala zjišťovat, že v mém těle stále zůstávaly zbytky bolesti, hanby a nedostatku sebepoznání. 

Až po použití metody Abuse Hold se dostavil pocit klidu a přijetí, jaký jsem dříve neznala. Úplně jiná úroveň vnitřního míru, při které cítím, že dlouho zadržovaná energie se uvolnila a pocit vnitřní pohody se stále prohlubuje.

Abuse Hold ošetření poskytuje klidný a jemný prostor, který pomáhá léčit zneužití všeho druhu- jakýkoliv nedostatek laskavosti, situace, kdy nás jiní lidé zneužili, kdy o nás mluvili v nemilosrdném duchu, partnery, kteří nám ublížili, instituce a učitele, kteří nás požádali, abychom je slepě následovali, či nás zastrašovali. 

Sami sebe jsme se naučili zneužívat tím, že ignorujeme své pocity a instinkty, dobrovolně snižujeme svoji hodnotu či se  odstříháváme od sebe samých, uzavíráme se před světem.

Dobrou zprávou je, že tento léčebný tělesný proces funguje pro všechny druhy zneužívání:

-        sexuální zneužívání

-        fyzické týrání

-         psychické zneužívání a týrání

-        sebezneužívání

-        duchovní zneužívání

-        finanční zneužívání

-        zneužívání návykových látek

-        jakékoli jiné formy zneužívání, které mohou být.

Abuse Hold ošetření má dva kroky.

První zahrnuje  poslech nahrávky Abuse Hold Garyho Douglase, která byla nahrána před několika lety. Doporučuje se poslouchat ji nejméně třicetkrát. Odstraní se tím všechny psychologické úhly pohledu, které máte spojené se zneužitím.  Můžete ji dokonce poslouchat ztlumeně, zatímco spíte. Nicméně se doporučuje poslechnout si ji několikrát nahlas, abyste slyšeli text. Ze začátku možná nebudete téměř ničemu rozumět, nahrávku budete vnímat jako nesrozumitelnou a nemusí občas dávat žádný smysl. Budete na ni určitým způsobem reagovat, můžete se cítit naštvaně, podrážděně, smutně nebo zmateně, můžete být „mimo“ a nepřítomní. Vše je normální, vše je součástí léčebného procesu. V průběhu celé této první fáze  jsem vždy připravena vám pomoci, bude-li třeba.

Nahrávku si zakoupíte jako audio ke stažení kliknutím zde.

Druhá část je fyzický příjem energie Abuse Hold.

Pokud bych měla popsat tuto část léčení, tak si představte své tělo v objetí milující náruče, jakou zažívají kolébané děti, naprostou přítomnost, bezvýhradné přijetí….

….Vaše tělo může reagovat různými způsoby- fyzicky se pohybovat, trhat sebou; můžete vnímat různé pocity v těle a vydávat podivné zvuky, když se uvolňuje trauma. Nakonec se dostaví uvolnění a  pocity klidu, míru a odevzdání.

Já sama jsem při přijímání Abuse Hold cítila různé škubání, trhání různými částmi těla, vlny energií procházející mým tělem s různou intenzitou. Měla jsem vizuální vjemy, které přicházely a vzápětí mizely. Nakonec se dostavil pocit naprostého klidu a bezpečí, jaký jsem předtím v životě ještě nikdy nezažila.

Jste-li připraveni nechat odejít energii zneužití se všemi omezujícími účinky na váš život a vybrat si něco jiného, něco mnohem laskavějšího, oceňujícího a milujícího, vyhraďte si dvě hodiny na léčebné sezení. Může to trvat kratší dobu, není to však proces, který by se měl uspěchat - potřebuje dostatek prostoru. Buďte šetrní k sobě, zeptejte se svého těla, co potřebuje, a dejte mu prostor.

Za dvouhodinové léčebné sezení přijímám 2000Kč

S případnými dotazy mne neváhejte kontaktovat na tel.+420 724 373 375