ABUSE HOLD

Abuse Hold ošetření poskytuje klidný, jemný prostor, který pomáhá léčit zneužívání všech druhů. Slovo Abuse (Zneužití) nás dokáže přivést na mnoho míst v naší mysli – k sexuálnímu, fyzickému, sociálnímu, finančnímu zneužívání, zneužívání návykových látek, sebezneužívání, které je pravděpodobně nejčastějším druhem zneužívání

Jakýkoliv nedostatek laskavosti, způsoby, jakým nás jiní lidé zneužili, kde všude nás uzavřeli, mluvili o nás v nemilosrdném duchu, partnery, kteří se nás dotkli, aniž bychom s tím souhlasili, instituce nebo učitele, kteří nás požádali, abychom je slepě následovali, či nás zastrašovali. Sami sebe jsme se naučili zneužívat tím, že ignorujeme naše instinkty, snižujeme svoji hodnotu či odstříháváme se od sebe samotných, uzavíráme se sami do sebe.

Dobrou zprávou je, že tento léčebný tělesný proces funguje pro všechny druhy zneužívání:

-        sexuální zneužívání

-         fyzické týrání

-         psychické zneužívání a týrání

-         sebezneužívání

-         duchovní zneužívání

-         finanční zneužívání

-         zneužívání návykových látek

-        jakékoli jiné formy zneužívání, které mohou být.

Sama jsem zažila ve svém životě několik forem zneužívání a použila různé léčebné techniky, abych je uvolnila, když jsem viděla, jaký ovlivňují můj život. Některé se zdály být účinné, ale v těle stále zůstávaly zbytky bolesti, hanby, nedostatku sebepoznání. Až po Abuse Hold se dostavil pocit míru, klidu, přijetí, jaký jsem dříve neznala. Úplně jiná liga. Pociťuji, že dlouho zadržovaná energie se uvolnila a pocit vnitřní pohody se stále prohlubuje.

2 kroky Abuse Hold ošetření

První část Abuse Hold zahrnuje poslouchání nahrávky Abuse Hold třídy Garyho Douglase, která byla nahrána před několika lety. Doporučuje se poslouchat ji nejméně třicetkrát. Odstraní se tím všechny psychologické úhly pohledu, které máte spojené se zneužitím.  Můžete ji poslouchat ztlumeně, zatímco spíte. Nicméně se doporučuje poslechnout si ji několikrát nahlas, když budete slyšet slova. Ze začátku nebudete téměř ničemu rozumět, nahrávku budete vnímat jako nesrozumitelnou  Nemusí to občas dávat smysl, můžete určitým způsobem reagovat, cítit se naštvaně, podrážděně, smutně nebo zmateně, můžete být „mimo“ a nepřítomní. Vše je normální, je to součástí procesu. Pokračujte dál v poslechu. Vždy mi můžete zavolat, pokud potřebujete.

Nahrávku si zakoupíte jako audio ke stažení kliknutím zde.

Druhá část fyzický příjem Abuse Hold.

Tělo je drženo ve velmi milujícím, podpůrném způsobu, způsobem, jakým byste kolébali dítě, které bylo v nouzi, a drželi se s naprostou přítomností a přijetím. Vaše tělo může reagovat různými způsoby, fyzicky se pohybovat, trhat, můžete mít různé pocity v těle, dělat podivné zvuky, když se trauma uvolňuje. Nakonec dostaví pocit klidu, míru a odevzdání.

Sama jsem při přijímání Abuse Hold cítila různé škubání, trhání různými částmi těla, vlny energií procházející mým tělem s různou intenzitou. Měla jsem vizuální vjemy, které přicházely a vzápětí odešly. Nakonec se dostavil pocit naprostého klidu, bezpečí, jaký jsem v životě nezažila.

Jste připraveni nechat odejít energii zneužití se všemi svými omezujícími účinky na váš život a vybrat si něco jiného, něco mnohem laskavějšího, oceňujícího a milujícího?

Cena: 2000 Kč

Na ošetření si vyhraďte prosím dvě hodiny. Může to trvat kratší dobu, není to však proces, který by se měl uspěchat - potřebuje dostatek prostoru. Buďte šetrní k sobě, zeptejte se svého těla, co potřebuje, a nechte si prostor.

Neváhejte mne kontaktovat na +420 724 373 375 s případnými dotazy.