CO NABÍZÍM

Terapie zaměřené na odstranění:

Panika, úzkosti,  strachy a fobie

Budíte se každé ráno s divnými pocity na hrudníku sevření úzkostí?  Už si ani nepamatujete, kdy jste se vzbudili bez těchto pocitů? Trpíte nevysvětlitelnými záchvaty panické úzkosti?

Máte strach z dnešního vývoje situace ve světě? Bojíte se stárnutí, výsměchu, smrti, zvířat,  kontaktu s ostatními lidmi? Pak můžete mít pocit, že už je lepší nevycházet z domu.

Co takhle se osvobodit od strachů, úzkosti a panických ataků a nadýchnout se volně a svobodně? Co kdyby se vše negativní proměnilo v radost ze života? Připadá vám, že to není možné?

Závislosti - alkohol, kouření, drogy, internet

Potřebujete si na zlepšení nálady dopřát sklenku něčeho dobrého nebo zapálit si cigárko a vychutnat si tu vůni cigaretového kouře? Nebo se uklidníte tabulkou čokolády? Dokážete být offline?

Když se cítíte ve stresu, dopřejete si sklenku něčeho tvrdšího? Utíkáte před problémy do světa automatů? Cítíte se frustrovaní a podráždění, když si z toho nic nedopřejete? Nemůžete bez toho být, i když víte, že vám to ničí vztahy, zdraví, život?

Co takhle se ráno probudit bez bolesti hlavy a kocoviny, cítit svěží dech či v peněžence nalézt peníze. 

Deprese

Je váš život tmavý, šedivý, nudný? Takový, že nestojí ani za to, abyste vstali z postele? Stále máte špatnou náladu a cítíte se unavení? Trpíte poruchami spánku či nespavostí?

Už si ani nevzpomínáte, kdy jste měli naposled radost ze života a svoji budoucnost vidíte pesimisticky? Trápíte se pocity beznaděje, stagnace, cítíte se podráždění? Zdají se vám běžné starosti neřešitelné?

Co takhle se ráno probudit a cítit se plni energie a v dobré náladě. Chmury a „blbé“ nálady jsou ty tam. S nimi i strach, že deprese se nikdy nezbavíte. Sen nebo skutečnost? Zkuste to

Nemoci, chronické bolesti, poruchy příjmu potravy

Chodíte od doktora k doktoru a stále nepřišli na příčinu vašich zdravotních problémů? Trápí vás bolest hlavy, krku, zad? Hrozí vám operace?

Už si ani nevzpomínáte, kdy jste se ráno vzbudili bez bolesti a cítili se plni energie? Jste přesvědčeni, že už do konce života budete muset brát prášky na vaše zdravotní problémy? Není vám pomoci? Máte anorexii či bulimii?

Co takhle zkusit to jinak, zaměřit se při léčbě na propojení těla a mysli, dle motta: "co mám v těle, mám v hlavě, a co mám v hlavě, mám v těle".

Peníze, dluhy

Máte někdy pocit, že dřete jako kůň a peníze nepřicházejí?

Případně pendlujete od jedné “zajímavé nabídky” k druhé bez valného výsledku? Nebo ve svém zaměstnání uděláte více práce než vaši kolegové za stejné peníze či dokonce za méně? Pak můžete mít pocit, jako byste byl/a prokletý. Jako by se na vás pořád lepila smůla…

Co takhle být v situaci, kdy k vám PENÍZE přichází téměř samy. Trampoty a starosti o ně jsou ty tam. S nimi i strachy, že nebudete mít co jíst nebo za co zaplatit účty. Co kdyby se veškeré negativní emoce s penězi a jejich vyděláváním proměnily v radost? Připadá vám to nemožné?

Vztahy - rodina, přátelé, práce

Žijete osaměle? Máte pocit, že vás nikdo nemá rád, hlavně vy sami sebe? Stále jste nepotkali svého životního partnera? Rozvádíte se? Odešel někdo milovaný a vy stále truchlíte?

Je váš život naplněn hádkami, roztržkami, nenávistí, ignorancí? Zažili jste šikanu ve škole nebo v práci? Máte potřebu všem dokazovat, že si zasloužíte jejich pozornost, lásku a obdiv?

Představte si, jak by vypadal váš život plný harmonických vztahů.

Dámy, ruku na srdce, jak se cítíte, když vám partner řekne "jsi stejná jako tvoje matka"?