FASTER EFT/EUTAPTIC

Naše mysl, prožívání událostí, pocity a fyzické tělo jsou jediným celistvým systémem

Při svých terapiích nejčastěji užívám metodu Faster EFT. Je to jedna z nejrychlejších a nejefektivnějších metod pomoci sama sobě i druhým, jde přímo k jádru problému. Je to zdravý a logický systém víry, snadno akceptovatelný pro každého.

Představ si, že odhalíš odpovědi na svá proč, a nejen to, problém i vyřešíš.

Faster EFT uvolňuje nežádoucí emoce, mění způsob, jakým vnímáš minulost a dává Ti kontrolu nad svými myšlenkami, emocemi i fyzickými symptomy. Je to systém na posílení Tvého vlastního Já a poskytuje sílu mít pod kontrolou minulost, přítomnost a budoucnost a zároveň Ti ukáže, jak změnit  život právě teď, v tomto okamžiku a odhalí Ti tvoji novou realitu.

Můžeš změnit své vyšlapané cestičky, odstranit svoji rozladěnost, vidět vše v nové perspektivě, odhalit nové možnosti a světy, o kterých se vám dosud nesnilo.

Můžeš žít život bez stresu, být úspěšný/á ve všem, co děláš a čeho chceš dosáhnout. Pomocí FASTER EFT se dozvíš o svém životě, jak funguješ, jak můžeš vědomě změnit podvědomí, své tělo a zlepšit své emocionální zdraví a to vše snadno a bezbolestně a zároveň ti bude vysvětleno, jak si vytváříš, či proč máš v životě problémy.

Představ si, jak s pomocí rukojeti ke své mysli měníš šedivý, depresivní, těžký a bolestivý život v harmonický a spokojený život v komfortu, vidíš věci v jiném světle a dáváš je do pohybu.

Faster EFT pracuje přímo s Tvoji podvědomou myslí a všemi jejími zdroji, nejedná se o žádné projekce, je to vše o Tobě a Tvém vnitřním způsobu vnímání Tvých problémů.

Jistě je ti známo, že vše začíná v naší mysli, ať už špatné, tak dobré, představ si, jakou sílu můžeš získat, když dostaneš ke své mysli rukojeť, jaké úžasné změny se mohou stát, jaké doposud skryté talenty a nadání můžeš objevit.

Faster EFT je univerzální léčebný systém, kterým můžete řešit téměř cokoliv, funguje, přestože v něj nebudeš věřit.

Vydej se na vzrušující objevnou cestu ve své mysli, podmaň si ji a odhal, co zůstává tvému vědomí neviditelné, získej klid, pokoj, kontrolu nad svým životem, dej zpět jiskru do tvého života.

15 DUVODU, PROČ FASTER EFT

Zde uvádím několik důvodů, které mě osobně přesvědčily o výjimečnosti této metody:

 1. Rychlé a hluboké změny
 2. Jednoduchý systém k naučení se, nepotřebujete žádný manuál
 3. Lze používat každodenně na všechny situace, které se Vám v životě objeví (zdraví, vztahy, peníze, práce)
 4. Jdete přímo ke zdroji v problému
 5. Rychle se mění hlavní problém vztahující se k traumatům a omezením víry na pozitivní stav v mysli
 6. Pracuje přímo s podvědomou myslí a všemi jejími zdroji
 7. Je to vše o klientovi a jeho vnitřním způsobu vnímání svých problémů – žádné projekce
 8. Vyplňuje prázdnotu, která se vytvoří v mysli po odstranění „bloků“, čímž se stává velmi efektivní metodou změny stavu mysli
 9. Pracuje s lidmi, kteří si nedokáží vizualizovat, představovat, definovat své pocity
 10. Pracuje s lidmi, kteří nemají vzpomínky, mající pocit prázdnoty a nic uvnitř sebe
 11. Nehledáme s klientem slova, která se mají říkat, když “ťukáme”
 12. Terapii je možno provádět mentálně i fyzicky, což umožňuje jednoduchý process “ťukání”
 13. Přináší porozumění, proč a z jakého důvodu máme ve svém životě problémy
 14. Žádný psychologický reverse s ohledem na „strukturu problémů“
 15. FASTER EFT vytváří odpuštění. Získáte skvělou moudrost a Váš život se stane takovým, po jakém toužíte

CO VŠE LZE ODSTRANIT S FASTER EFT?

Možná jste již slyšeli, že téměř cokoliv, neboť  je FASTER EFT univerzální léčebný systém.

 • Zde několik příkladů, co lze s Faster EFT odstranit:

 • Úzkosti, strachy, fobie
 • Obavy, nejistoty
 • Deprese
 • Žal a ztráty (blízkých, zaměstnání, financí atd.)
 • Nízké sebevědomí
 • Zablokovanou kreativitu
 • Nadměrnou hmotnost
 • Touhy
 • Vztahové problémy (vztahy s partnerem, dětmi, rodiči, v zaměstnání atd.)
 • Nespavost, únava
 • Zlozvyky
 • Závislosti (jídlo, cigarety, alkohol, drogy, práce, TV, PC, sociální sítě, telefon atd.)
 • Nemoci (i chronické, dlouhodobé)
 • Alergie a další kožní onemocněn
 • Bolesti
 • Potíže s učení
 • Odkládání důležitých úkolů (prokrastinace)

CO VŠE LZE ZLEPŠIT S FASTER EFT?

 • Energii
 • Výkon
 • Hmotnost
 • Spánek a odpočinek
 • Imunitní systém

JAK PROBÍHÁ TERAPIE?

První terapie většinou trvá dvě až tři hodiny, tak aby byla dostatečná časová rezerva na zpracování problémů.  Před zahájením terapie si s klientem projdu vše, co jej trápí. Je vhodné si připravit několik řádek o problému, který chce řešit (stačí v heslech např. migréna, únava, problémy s dětmi) s představou, čeho chce na terapii dosáhnout (např. mít energii,  zlepšení vztahu s matkou). Vše zašlete nejlépe předem na emailovou adresu fastereft.havelkova@gmail.com.

Počet potřebných terapií se různí v závislosti na složitosti problémů (např. panické ataky vs. odstranění strachů z létání). Ve většině případů pocítíte úlevu ihned po terapii nebo do několika dnů.  V mnoha případech však jedna terapie postačí a klient je schopen pracovat sám doma na ostatních problémech, pokud mu to tak vyhovuje. Pokud klient kdykoli odmítne další doporučené sezení, nebo je odloží, neznamená to ztrátu předešlé práce a investice. Výsledky dosažené na terapiích  (i jediné) jsou trvalé.

Terapie může probíhat při osobním setkání nebo přes Skype. Při objednání online uveďte heslo "Osobně" či  "Skype" a navrhněte několik termínů. Obratem Vám zašlu odpověď. 

Ukázku, jak vypadá terapie metodou Faster EFT naleznete v příspěvku na blogu http://www.zbavsestresu.cz/vyzkousejte-si-faster-eft-techniku/.

Upozornění: Metoda Faster EFT není náhradou za běžnou lékařskou péči. Nedoporučuji vysazovat stanovenou léčbu a předepsané léky. Při zlepšení stavu po konzultacích lze pouze po dohodě s ošetřujícím lékařem upravit dávkování léků, popř. změnit léčbu. Nejsem lékař, jsem certifikovaný praktik alternativních technik léčení a rozvoje osobnosti. Používáním těchto technik přebíráte zodpovědnost za své jednání.