O mně

Fascinují mě možnosti dnešní doby a baví mě objevovat stále nové cesty, jak žít svůj život s lehkostí, radostí, láskou a v hojnosti.

Jsem expert na stres, nejen na jeho "krocení", ale také na život s ním. Jmenuji se Lenka Havelková. 25 let jsem pracovala v oblasti daní a účetnictví, takže opravdu mohu říci, že stres byl po dlouhou dobu můj dobrý „přítel“. Byl stále se mnou, všude, kam jsem se hnula. Ani jsem si bez něj nedokázala představit svůj život, což se časem začalo podepisovat na mém zdraví a psychice, z "přítele" se stal "nepřítel". Představím-li si, jak by se mi lépe žilo, pokud bych už dříve měla nástroj na odstranění nepřítele, můj život by byl úžasný.

Narozením mé dcery došlo v mém životě k velkému zvratu. Ve třech letech jí lékaři zjistili zrakové vady, které se později značně zhoršily. Klasickým způsobem léčby jsme zlepšení zraku nedosáhli, a tak jsem se rozhodla zkusit i alternativní cestu léčení, která mě přivedla do kurzů One Brain – kineziologie. Tím začalo mé sebepoznávání, které se pozitivně promítlo i do psychiky a zdraví mé dcery. Dosažené změny mě později přivedly do kursů Reiki I a Reiki II (kde jsem se naučila práci s energií), kursů Autopatie, metamorfní masáže a kursu Terapeut energetické psychologie a EFT (klasické "ťukání"), Faster EFT. Stále jsem hledala způsob, jak svůj život změnit, zlepšit a s ním i měnit své okolí.

Zlom přišel, když jsem se seznámila s metodou Access Bars a dalšími technikami Access Consciousness. Je to úžasná technika pro všechny, kteří chtějí ve svém životě zaznamenat změny, aniž by se musely při terapii vracet do svých zážitků z minulosti, mluvit o svých problémech. Funguje i přes to, že klient nevěří, že to může fungovat. Prostě, jak prohlásila jedna moje známá, je to ta nejlepší terapie, kterou si můžete dopřát.

Je fascinující sledovat, jak klienti odcházejí s úsměvem na tváři, pocitem lehkosti. Po každé terapii Access Bars se jim začínají objevovat nové možnosti, které pro své problémy ani nevnímali. Mám radost, když slyším, jaké "zázraky" se poté dějí v jejich životech. 

Access Consciousness mne nadchl. A tak stále pokračuji a jdu dál. Od praktikanta k facilitátoru Access Bars, Access Energetického faceliftu, Access tělesných procesů, praktikanta Abuse Hold a Symfonie možností. V říjnu 2019 jsem se zúčastnila 7 denního Eventu na Kostarice se zaměřením na ukončení boje a tvorbu možností. Co si zvolím dalšího? Jaké úžasné dobrodružství na mne ještě čeká?

V listopadu 2020 jsme otevřeli v Praze Centrum energetické tvorby Golden Ros, kde jsme začali poskytovat unikátní hloubkové transformační ošetření těla.

Více se dozvíte od mých klientů v referencích a v příspěvcích na mém blogu.

Chceš-li se zbavit stresu, přijď za mnou.  Společně najdeme řešení pro Tvé problémy!

 • 7 DAYS EVENT
  Kostarika 10/2019
 • Symphony of Possibilities Praktikant
 • Abuse Hold Praktikant
 • Facilitátor Access Energetického Faceliftu
 • Facilitátor Access Bars
 • Facilitátor Access tělesných procesů
 • Praktikant Access Bars
 • Praktikant Access Energetického Faceliftu
 • Praktikant Access tělesných procesů
 • EFT
 • REIKI I a II. stupeň
 • Kineziologie
  Kursy 01.-10.