O mně

Fascinují mě možnosti dnešní doby a baví mě objevovat stále nové cesty, jak žít svůj život s lehkostí, radostí, láskou a v hojnosti.

Jsem expert na stres, nejen na jeho "krocení", ale také na život s ním. Jmenuji se Lenka Havelková. 25 let jsem pracovala v oblasti daní a účetnictví, takže opravdu mohu říci, že stres byl po dlouhou dobu můj dobrý „přítel“. Byl stále se mnou, všude, kam jsem se hnula. Ani jsem si bez něj nedokázala představit svůj život, což se časem začalo podepisovat na mém zdraví a psychice, z "přítele" se stal "nepřítel". Představím-li si, jak by se mi lépe žilo, pokud bych už dříve měla nástroj na odstranění nepřítele, můj život by byl úžasný.

Narozením mé dcery došlo v mém životě k velkému zvratu. Ve třech letech jí lékaři zjistili zrakové vady, které se později značně zhoršily. Klasickým způsobem léčby jsme zlepšení zraku nedosáhli, a tak jsem se rozhodla zkusit i alternativní cestu léčení, která mě přivedla do kurzů One Brain – kineziologie. Tím začalo mé sebepoznávání, které se pozitivně promítlo i do psychiky a zdraví mé dcery. Dosažené změny mě později přivedly do kursů Reiki I a Reiki II (kde jsem se naučila práci s energií), kursů Autopatie, metamorfní masáže a kursu Terapeut energetické psychologie a EFT (klasické "ťukání").

Zlom přišel, když jsem poznala metodu Faster EFT Roberta G. Smitha. Nadchla mě již od prvního okamžiku, neboť spojuje to nejlepší ze 4 léčebných metod. Při řešení problémů mých klientů ji používám nejčastěji, v případě nemocí doplňuji Autopatií. Nově poskytuji ošetření  metodou Access Bars®. Je fascinující sledovat, jak klienti odcházejí s úsměvem na tváři, poté co se jim ulevilo od jejich dlouholetých trápení, bolestí, migrén, úzkostí, záchvatů panik, strachů a fobií, depresí, nervozity. Mám radost, když slyším, jaké "zázraky" se poté dějí v jejich životech. 

Více se dozvíte od mých klientů v referencích a v příspěvcích na mém blogu.

Chceš-li se zbavit stresu, přijď za mnou.  Společně najdeme řešení pro Tvé problémy!